Sınavlara Hazırlık

Sena Fen Lisesinde Üniversite Sınavlarına hazırlık Her sınıf Düzeyinde her branştaki "deneyimli ve özverili" Öğretmen Kadromuzla Tam öğrenmenin sağlanmasıyla yapılmaktadır, Hazırlık Süreci "Yaz Okulu" ile başlayarak, resmi programın başlamasıyla beraber de dersler "09.00-16.10" saatler arasında yapılır.

Hafta içi 16.20-18.00 ,Cumartesi 09.00-13.00 saatleri arasında ek ders ve etüt çalışmaları yapılmaktadır, etütler birebir ve grup şeklinde yapılabilmektedir.

Eğitim- Öğretim sürecinde Müfredatın belletilmesi için Resmi ders kitapları yanı sıra,yardımcı kitaplardan ,Deneme sınavları ,Konu tarama ve konu testleri yoğun olarak kullanılmaktadır. 

Öğrencilerimiz Üniversite Sınavlarına Sena Fen Lisesinde Fen Bilimleri alanı yanı sıra Türkçe-Matematik(TM) alanından da  hazırlık yapabilmektedir,Öğrencilerimize Okulumuz tarafından bu alandan da (TM) eksiksiz destek verilmektedir nitekim pek çok Mezun Öğrencimiz Hukuk -Psikoloji vb.TM alanından Öğrenci alan Üniversitelere yerleşmişlerdir

Bize Ulaşın

TAŞYAKA MAHALLESI 144.SOKAK NO:2 FETHİYE/MUĞLA

(252) 614 86 16

ozelsenasml.f@gmail.com

İletişim Formu

Harita

E-posta Listemize Abone Olun

E-posta listemize mail adresinizi ekleyin, Sena Koleji'nin düzenleyeceği tüm etkinlik ve duyurulardan haberiniz olsun...


Ziyaretçi Bilgileri